Oprava, servis a instalace balících strojů

Máte nefunkční stroj, který je jinak v dokonalém stavu?

Zavolejte mi a sdělte mi vaše potíže. Pokud ani po telefonickém hovoru nebudu schopen váš problém vyřešit, osobně za vámi přijedu a zjistím diagnostiku.
Nabízím cesty jak po České republice, tak i v zahraničí.

Balící stroje

Opravuji balící stroje na balení mletého, sypkého či kusového zboží a rovněž i balící linky. K zakoupení nabízím i repasované balící stroje, které jsou zcela funkční a ve skvělém stavu!

Zdá se vám cena nového balícího stroje příliš vysoká? Hledáte nižší cenu při zachování funkčnosti?

Nabízím vám repasované balící stroje, které uspokojí vaše požadavky.

Zašlete mi nezávislou poptávku po balícím stroji, balící lince a zohledněte vaše požadavky na druh a množství surovin, kterou potřebujete zabalit. Vyhledám vám vhodný repasovaný stroj přímo na míru vašim požadavkům.

Sháníte pouze náhradní díl k balící lince, stroji?

Dodávám náhradní díly pro balicí stroje od firem: Sellier&Bellot, Kallfass,Velteko, Hastamat, AppecAstro, Fuji, Triapex, Minipack, J&B, Klöckner, Mašek a mnoha dalších značek.
Učiňte nezávaznou poptávku a učiním vám nabídku s velmi zajímavou cenou a krátkými dodacími lhůtami.

Má praxe a reference

Vystudoval jsem čtyřletý obor Mechanik, Elektronik s maturitou. Dále jsem po dobu jedenácti let pracoval jako elektrikář a servisní technik v podniku Sellier&Bellot. Byl jsem zaměstnán po dobu dvou let v podniku Triapex na pozici elektrikář a servisní technik. Následně jsem pak začal podnikat ve stejném oboru.
Nabízím servis, instalaci a poradenskou činnost balících strojů.

Reference:
firma TRIAPEX, firma SELLIER&BELLOT, firma VELTEKO, s. r. o. , firma COMPACTE, firma LTC Vysoké Mýto, a. s. a mnoho dalších